slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 60,19 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy wschód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 8 141 zł/m2. Budynek z 2022 roku o pięciu kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 490 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dodatkową zaletą jest brak konieczności zapłaty 2% podatku PCC. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert malowniczą lokalizacją w otoczeniu przepięknych, zielonych terenów rekreacyjnych. Zmotoryzowani docenią na pewno bliskość wschodniej obwodnicy i autostrady. Wokół bogate zaplecze handlowo-usługowo-oświatowe: przychodnie zdrowia, szkoły, żłobki, przedszkola, sklepy etc. Entuzjaści wypoczynku na świeżym powietrzu zainteresują się z pewnością rowerownią w częściach wspólnych. Rodziny posiadające samochód ucieszy z kolei miejsce postojowe (dodatkowo płatne).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia mieszkańcom życie na europejskim poziomie w otoczeniu wielu udogodnień i w poczuciu bezpieczeństwa. Czuwa nad tym domofon + antywłamaniowe drzwi wejściowe z dwoma zamkami słynnej marki. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoim komfortowym, nowym i eleganckim wnętrzem o następującym rozkładzie: balkon/taras, aneks kuchenny, pokój dzienny, 2 sypialnie, łazienka z wc, przedpokój. Do długiej listy zalet warto jeszcze dopisać przynależne pomieszczenie gospodarcze (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament do sprzedaży łącznie z widocznymi na zdjęciach sprzętami. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Szczegóły na temat oferty w biurze. Kompleksowo i bezpłatnie pomagamy w wyborze kredytu hipotecznego. Masz pytania – skontaktuj się z nami drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-5977)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl