slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajmu Szczecin

Apartament do wynajmu Szczecin

Luksusowy apartament na wynajem w Szczecinie (zachodniopomorskie). Studio / kawalerka / 1 pokój. Ekskluzywny apartament do wynajęcia przykuwa uwagę nie tylko swoją atrakcyjną ceną 2 000 zł/m-c, ale też komfortową powierzchnią 34,6 m2 i pochodzeniem z rynku wtórnego. W poczet niekwestionowanych zalet można dodać atrakcyjną wystawę okien w kierunku południowy zachód oraz niedawny rok budowy 2013. Luksusowy apartament do wynajmu imponuje ponadto najlepszej jakości użytymi materiałami, a także położeniem na II piętrze. W tym miejscu należy zauważyć, że ekskluzywny apartament na wynajem przygotowany jest pod najbardziej wymagającego klienta, który oczekuje prestiżu, komfortu, elegancji i wyszukanego stylu. Budynek o 3 kondygnacjach.

Luksusowy apartament na wynajem tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zachwyca już od pierwszego przekroczenia progu komfortowym, eleganckim i nowocześnie zaaranżowanym wnętrzem:
– salon/sypialnia;
– kuchnia;
– balkon;
– łazienka z wc;
– przedpokój.
Właściciele tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu wyrażają chęć doposażenia wnętrza pod konkretne potrzeby przyszłych najmujących.

Luksusowy apartament do wynajęcia ekonomiczny w eksploatacji. Ekskluzywny apartament do wynajmu wraz z przynależnym pomieszczeniem piwnicznym oraz zewnętrznym miejscem postojowym przed blokiem (dodatkowo płatne). Luksusowy apartament na wynajem zapewnia przyszłym lokatorom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwa domofon. Luksusowy apartament do wynajęcia poszczycić się może rewelacyjną lokalizacją na terenie nobilitującego, ogrodzonego osiedl, wśród zieleni, na pograniczu Puszczy Bukowej.

WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Oferta wyłącznie w WGN Nieruchomości Szczecin, pl. Lotników 7 Zapraszamy na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13695)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl