po lewej salon, po prawej kuchnia w luksusowym apartamencie do sprzedaży Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 465 tys. zł i powierzchnia 53,8 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze z ciekawą ekspozycją okien. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 3 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1994 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 8 643 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim zadbanym, eleganckim i stylowym wnętrzem oraz wspaniałą lokalizacją na poszukiwanym na rynku osiedlu. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest młodym rodzinom. Przemawia za tym bliskość kompletnej infrastruktury: przedszkoli, szkół, sklepów, dyskontów popularnych sieci, kościoła, stacji paliw, restauracji etc. Ekskluzywny apartament do sprzedaży świetnie nadaje się również jako zakup inwestycyjny z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z dużym, finansowym zyskiem.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z praktycznym pomieszczeniem piwnicznym. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– korytarz
– balkon.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami Poznań, ul. Grunwaldzka 38B/4. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-307)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl