widok z salonu na aneks kuchenny w luksusowym apartamencie na sprzedaż Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 715 000 zł (2 793 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznej kamienicy z 1888 roku o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 256 m2, na której zaaranżowano 6 pokoi. III piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien na południowy zachód i najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoją renomowaną i poszukiwaną na rynku lokalizacją przy słynnym deptaku w centrum miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje ponadto ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Jego wnętrze można przearanżować, tworząc kilka kawalerek. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy powierzchnia strychowa. Pozostałe pomieszczenia to:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój
Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż są odremontowane. Osoby zmotoryzowane mają możliwość wynajęcia miejsca postojowego pod budynkiem. Nobilitujące sąsiedztwo – większość to biura, które funkcjonują do godziny 16.00. Zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12472)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl