3 ujęcia salonu w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład, stosunkowo niedawny rok oddania do użytku 2003, a także imponująca cena 412 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o siedmiu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na parterze i liczy 39,4 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 10 457 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż o olbrzymim potencjale. To świetna propozycja zakupu inwestycyjnego z myślą o dochodowym wynajmie albo odsprzedaży po pewnym czasie z dużym zyskiem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: korytarz + łazienka + kuchnia + pokój dzienny/sypialnia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje domownikom wysoki poziom bezpieczeństwa i komfortu. Nad tym pierwszym czuwa zaawansowana instalacja monitoringu oraz ochrona. Rodziny posiadające samochód docenią na pewno miejsce postojowe w garażowej hali (dodatkowo płatne).

Luksusowy apartament na sprzedaż objęty został cenionym przez naszych klientów programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje także elitarną lokalizacją w sercu miasta. W sąsiedztwie znajduje się lubiany przez mieszkańców park, galerie handlowe, teatr, wyższa uczelnia, nowoczesne biurowce i Stary Rynek.

Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (023-452)

Kontakt:
e-mail: poznan2@wgn.pl