slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 314 000 zł i powierzchnia 30,5 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na parterze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 2 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 10 295 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności swoją rewelacyjną lokalizacją nieopodal Starego Rynku, w samym sercu miasta. Wokół punkty usługowe, sklepy, kawiarnie, restauracje, apteki, Stary Browar, Kupiec Poznański, wyższe uczelnie, parki, tereny nadwarciańskie. Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem inwestycyjnym (dochodowy wynajem). To również znakomita propozycja dla majętnych singli lub zamożnych biznesmenów.

Luksusowy apartament na sprzedaż posiada osobne wejście. Do długiej listy zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaliczyć należy komfortowe i eleganckie wnętrze o następującym układzie:
– salon;
– aneks kuchenny;
– sypialnia;
– łazienka z wc;
– przedpokój.

Luksusowy apartament na sprzedaż zapewnia swoim domownikom najwyższy standard życia i wysoki stopień bezpieczeństwa (domofon). W przypadku wszelkich pytań pozostajemy do dyspozycji. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Grupa WGN to największy polski koncern obrotu nieruchomościami. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości oraz możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu zapewniamy obsługę notarialną.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-79)

Kontakt:
e-mail: m.sieradzka-legiec@wgn.pl