slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na wynajem Poznań

Apartament na wynajem Poznań

Ekskluzywny apartament na wynajem Poznaniu (wielkopolskie). Kawalerka / 1 pokój / studio. Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do najbardziej majętnych osób nieuznających kompromisów w kwestii jakości, najwyższego standardu oraz komfortu. Ekskluzywny apartament do wynajmu liczy 41 metrów kwadratowych powierzchni i położony jest na piątym piętrze kamienicy. Wnętrze oferowanego na wynajem luksusowego apartamentu nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek wydatków. Niezwykle korzystna cena 2 000 zł/m-c oraz lokalizacja w pięciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego to kolejne, ważne atuty tego ekskluzywnego apartamentu do wynajęcia. Wystawa okien w kierunku południowym. Długą listę zalet zamyka wyszukany styl aranżacji pomieszczeń, elegancja oraz najwyższej jakości materiały wykończeniowe.

Luksusowy apartament na wynajem przez minimum rok. Ekskluzywny apartament do wynajmu zachwyca komfortowym i eleganckim wnętrzem: przedpokój + łazienka + pokój dzienny/sypialnia + kuchnia. Luksusowy apartament do wynajęcia adresowany do zamożnych, młodych osób, majętnych par albo dobrze sytuowanych singli bez dzieci. Luksusowy apartament do wynajmu wyróżnia się elitarną lokalizacją w sercu miasta, nieopodal Starego Rynku. Wokół kompletna infrastruktura handlowo-usługowo-rozrywkowa. Ekskluzywny apartament do wynajęcia wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Skontaktuj się z nami droga mejlową i umów się na spotkanie. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja + jednorazowa, bezzwrotna opłata za pośrednictwo dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu + VAT.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do wynajmu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na wynajem oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-29)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl