slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Poznaniu (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 131,4 m2, lokalizacją na II piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 477 zł/m2. Kamienica z 1929 roku o 6 kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 982 500 zł i przemyślanym rozkładem 3 pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności przestronnym, nowoczesnym, zadbanym i odremontowanym wnętrzem o następującym układzie:
– salon;
– 2 łazienki;
– 2 kuchnie;
– 2 sypialnie;
– przedpokój;
– balkon.
Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależą 2 piwnice. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu jest gustownie umeblowane.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się ponadto atrakcyjną lokalizacją w zabytkowej kamienicy, w poszukiwanej na rynku dzielnicy. Wokół dużo zieleni (2 parki). W okolicy nie brakuje również doskonale rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowo-edukacyjnej. Ekskluzywny apartament na sprzedaż znakomicie nadaje się nie tylko do zamieszkania, ale również jako inwestycja lub/i pod działalność gospodarczą (siedziba firmy, biuro, kancelaria). Wokół bogata infrastruktura handlowo-usługowa (Rynek Łazarski, sklepy, punkty usługowe, tereny zielone, obiekty sportowe, korty tenisowe do squasha, pływalnie, żłobki, przedszkola, szkoły). Więcej informacji chętnie udzielimy drogą mejlową. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-697)

Kontakt:
e-mail: i.kolusniewska@wgn.pl