slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań

Apartament na sprzedaż Poznań

Luksusowy apartament na sprzedaż w Poznaniu (wielkopolskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 4-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 959 000 zł i powierzchnia 106 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na I piętrze. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzy 5 pokoi wykończonych materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Budynek oddany do użytku w 1942 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 9 047 zł/m2.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji prestiżową lokalizacją w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego kompleksu. Wokół 5-gwiazdkowe hotele, wykwintne restauracje, elitarne butiki, jednym słowem – nobilitujące sąsiedztwo. W okolicy znajdziemy również bardzo ładny park. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje wygodnym i niezależnym układem pokoi i pomieszczeń. Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się dla zamożnej, dużej rodziny lub dla bogatego inwestora. Blisko wszelkie niezbędne sklepy, markety, cukiernie, piekarnie, punkty usługowe, banki, kancelarie. Ponadto sklepy, markety, dyskonty znanych marek, bary, piekarnie, punkty gastronomiczne, żłobki, przedszkola, szkoły, szpitale. Okolica ofertuje wiele spacerowych alei, parków itp.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może komfortowo zaaranżowanym wnętrzem z funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
– salon;
– 4 sypialnie;
– kuchnia;
– łazienka;
– wc;
– korytarz;
– spiżarnia;
– balkon.
Z okien oraz balkonu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie gospodarcze. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje olbrzymimi możliwościami aranżacyjnymi.

W razie pytań dotyczących tego luksusowego apartamentu na sprzedaż zapraszamy do kontaktu, a także na prezentację. Pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup ekskluzywnego apartamentu oraz możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty spośród kilkunastu banków. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (057-146)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl