slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na parterze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 2-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 148,6 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 1 985 zł/m2, co daje 295 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje już od przekroczenia progu swoim stylowo wykończonym wnętrzem, przepięknym tarasem, a także fantastycznym ogrodem z opcją zainstalowanie trampoliny czy też dużego basenu. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń obejmuje: przedsionek + salon + 2 sypialnie + kuchnię + łazienkę + korytarz + skrytkę + kotłownię.

Luksusowy apartament na sprzedaż ekonomiczny w eksploatacji. WGN wspiera w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnia pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje swoją rewelacyjną lokalizacją w bezpiecznej okolicy. Nieopodal wiele punktów usługowo-handlowych, szkoły, sklepy. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd na węzeł drogi ekspresowej S5 Poznań – Wrocław. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wygodną przestrzeń do życia, spędzania wolnego czasu i wychowywania dzieci. Entuzjaści nowoczesnych technologii docenią na pewno światłowodowy internet.

Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. WGN pomaga w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na jego zakup. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz obsługę notarialną. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (197-516)

Kontakt:
e-mail: p.kaczmarek@wgn.pl