nowoczesne oświetlenie w salonie luksusowego apartamentu do sprzedaży Poznań (okolice)

Apartament na sprzedaż Poznań (okolice)

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w okolicach Poznania (wielkopolskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 857 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem 2 pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na parterze, najlepiej w budynku 4-kondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 235 000 złotych. Wygodny metraż 48,38 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na północ – południe, a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2008 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami i adresowany do par, małżeństw lub jako zakup inwestycyjny z myślą o późniejszym, dochodowym wynajmie. Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno przynależne miejsce postojowe przed blokiem a także miejsce w hali garażowej o pow. 16,8 mkw.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– pokój dzienny
– aneks kuchenny
– pokój/sypialna
– łazienka
– korytarz
– balkon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży po remoncie, w trakcie którego wymieniono podłogi, stolarkę drzwiową, a także odmalowano wnętrze. Luksusowy apartament na sprzedaż stanowi pełną własność z wydzieloną księgą wieczystą. Atrakcyjna lokalizacja – ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w cichej i bezpiecznej okolicy, w odległości ok. 2,5 km od centrum. Nieopodal znajdziemy sklep spożywczy, dyskont znanej sieci, market popularnej marki, szkołę, liceum, technikum, przychodnię lekarską, aptekę, oddział poczty, banków etc.

Przy transakcji zakupu tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jego stanu, a także dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (203-269)

Kontakt:
e-mail: e.szelag@wgn.pl