3 ujęcia luksusowego wnętrza tego ekskluzywnego apartamentu na sprzqedaż Świnoujście

Apartament na sprzedaż Świnoujście

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Świnoujściu (zachodniopomorskie). Przyszli właściciele mogą się tu wprowadzić bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 11 222 zł/mkw. a także funkcjonalnym rozkładem dwóch pokoi. Między innymi dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany jest najbardziej wymagającym kupującym, którzy chcieliby zamieszkać na drugim piętrze, najlepiej w budynku dwukondygnacyjnym. Rynek wtórny. Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje najwyższy poziom życia. Cena – 505 tys. złotych. Wygodny metraż 45 mkw., atrakcyjna ekspozycja okien na południe a także najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Budynek pochodzi z 2016 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż kompletnie wyposażony i umeblowany. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: balkon + łazienka z wc + przedpokój + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może imponującą lokalizacją w pobliżu bogatej infrastruktury gastronomicznej, dyskontu znanej marki, centrum handlowego i stacji paliw. Do morza jest zaledwie 20 minut spacerem, a do portu 10 minut. Centrum miasta. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mejlowego.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (031-2)

Kontakt:
e-mail: mierzyn@wgn.pl