slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 103 m2, lokalizacją trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 7 184 zł/m2. Budynek z 1996 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 739 995 zł i przemyślanym rozkładem czterech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży projektu słynnego architekta wykończony na światowym poziomie. Wnętrza zachwycają genialnym oświetleniem LED-owym, podświetlanymi grafikami na szkle oraz zaaranżowanymi zgodnie z najnowszymi trendami pomieszczeniami na dwóch poziomach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. Jest tu zarówno klimatyzacja, własna stacja filtrowania wody, instalacja do kina domowego wbudowana w ściany itp. O zdrowie domowników troszczy się osmotyczny filtru do wody pitnej.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
KONDYGNACJA 1: łazienka + kuchnia + 2 sypialnie + korytarz + salon
KONDYGNACJA 2: open space z funkcję sypialni i pracowni.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia tej luksusowego apartamentu na sprzedaż są po generalnym remoncie.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca także atrakcyjną lokalizacją na terenie kameralnego i cichego osiedla. Rodziny posiadające samochód ucieszy wiele miejsc parkingowych znajdujących się przed budynkiem. Blisko centrum i autostrada (10 minut). W otoczeniu niezbędna infrastruktura, to znaczy sklepy, poczta, szkoły, żłobki, przedszkola. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-12963)

Kontakt:
e-mail: dubiago@wgn.pl