slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży w niezwykle atrakcyjnej cenie 1,9 mln zł (24 611 zł/m2). Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się w estetycznym budynku o sześciu kondygnacjach. Rynek wtórny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa komfortową powierzchnią 77,2 m2, na której zaaranżowano trzy pokoje. Pierwsze piętro. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych właścicieli. Korzystna ekspozycja okien najlepszej klasy materiały wykończeniowe zamykają długą listę jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży adresowany do najbardziej wymagających klientów, którzy nie uznają żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość i wysoki standard życia.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności olbrzymim potencjałem. to świetna propozycja pod dochodowy wynajem bądź zakup inwestycyjny z myślą o odsprzedaży z dużym zyskiem. Sprzyja temu fakt, że ekskluzywny apartament do sprzedaży jest całkowicie wyposażony. Luksusowy apartament na sprzedaż łącznie z funkcjonalną komórką lokatorską oraz – co ucieszy osoby zmotoryzowane – miejscem postojowym. Dodatkowo przyszli właściciele będą mogli bez przeszkód korzystać z licznych udogodnień, jak np. SPA, siłownia, basen czy plac zabaw etc.

Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa swoim eleganckim i prestiżowym wnętrzem z praktycznym i przemyślanym rozkładem pomieszczeń i pokoi: pokój dzienny + aneks kuchenny + przedpokój + taras + łazienka z wc + 2 sypialnie. Luksusowy apartament na sprzedaż znajduje się na terenie elitarnego kompleksu mieszkalnego nad morzem, przy promenadzie i z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-449)

Kontakt:
e-mail: l.leibasz@wgn.pl