słoneczny salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w nad morzem (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, sześciokondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z trzech pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 24 611 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 77,2 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać atrakcyjną ekspozycję okien, adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,9 mln zł oraz położenie na pierwszym piętrze.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może dużym potencjałem, gdyż znakomicie nadaje się pod dochodowy wynajem. Sprzyja temu fakt, że luksusowy apartament na sprzedaż jest kompletnie wyposażony pod wynajem. Warto zauważyć, że ekskluzywny apartament oferowany jest do sprzedaży wraz z przynależą komórką lokatorską i miejscem postojowym. Dodatkowo przyszli właściciele będą mogli bez przeszkód korzystać z wielu udogodnień, jak np. basen, siłownia, SPA, plac zabaw itp.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: taras + przedpokój + łazienka z wc + aneks kuchenny + 2 sypialnie + pokój dzienny. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się także elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego kompleksu mieszkalnego nad morzem, przy promenadzie i z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (182-449)

Kontakt:
e-mail: l.leibasz@wgn.pl