slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 5-kondygnacyjnej kamienicy z rynku wtórnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 833 000 zł i powierzchnia 104,35 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na I piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy zachód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się do zamieszkania przez nowych domowników. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 983 zł/m2.

Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży dedykowany koneserom pięknych wnętrz kamienic. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może bowiem wyjątkowo estetycznie zaaranżowanym, komfortowym, prestiżowym oraz przepięknie udekorowanym wnętrzem. Znajdziemy tam między innymi zachowane detale, sztukaterię i oryginalne drzwi. Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje również elitarną lokalizacją z dostępem do wszystkich punktów miasta. Rodziny posiadające samochód docenią z kolei parking na podwórku.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– 3 sypialnie
– łazienka
– kuchnia
– jadalnia
– przedpokój/korytarz.

Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje również dużym potencjałem komercyjnym. Prowadzi bowiem do niego drugie, niezależne wejście od klatki schodowej prosto do pokoju gabinetowego, które może w przyszłości służyć jako wejście do niezależnego gabinetu albo lokalu. Na zmotoryzowanych czeka dostępny parking. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy ponadto pomieszczenie piwniczne.

Przy zakupie tego luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13243)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl