slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Tczew

Apartament na sprzedaż Tczew

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tczewie (pomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności prestiżową lokalizacją w 3-kondygnacyjnym budynku z rynku pierwotnego. Dużą zaletą jest na pewno konkurencyjna cena 489 000 zł i powierzchnia 64,8 m2. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany jest majętnym osobom, które cenią prestiż, elegancję i styl. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zlokalizowano na III piętrze z ciekawą ekspozycją okien w kierunku południowy wschód. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży tworzą 4 pokoje wykończone materiałami najlepszego sortu. Budynek oddany do użytku w 2020 roku. Atrakcyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 546 zł/m2.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Luksusowy apartament na sprzedaż imponuje swoim wyposażonym komfortowo wnętrzem oraz przynależnym garażem i komórką lokatorską. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: salon + aneks kuchenny + sypialnia + garderoba + pokój dla dziecka + łazienka + przedpokój. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód mogą być zainteresowany dodatkowym zakupem miejsca postojowego w hali garażowej (dodatkowo płatne: 19 tys. zł).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się znakomitą lokalizacją niedaleko centrum. W zasięgu wzroku szkoła podstawowa, siłownia, sklepy. Lokalizacja zapewnia również szybki dojazd do autostrady A1 i drogi krajowej nr 91 łączącej Gdańsk z Łodzią. Zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność i doświadczenie. Zapewniamy pełną i profesjonalną obsługę przy całej transakcji, dodatkowo pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Dzięki ofercie 25 banków, klient może wybrać kredyt najkorzystniejszy dla siebie. Z oferty kredytowej możesz skorzystać również wtedy, kiedy nie kupisz ekskluzywnego apartamentu za naszym pośrednictwem. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 8527.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (087-2337)

Kontakt:
e-mail: tczew@wgn.pl