slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoją korzystną ekspozycją okien na południowy zachód, najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2021, a także imponująca cena 750 tys. zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na drugim piętrze i liczy 45,57 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 16 458 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom nie tylko bezpieczeństwo (monitoring), ale i komfort (klimatyzacja). Ekskluzywny apartament do sprzedaży jest niezwykle ekonomiczny w utrzymaniu. Właściciele aut docenią duży parking przed budynkiem. Z balkonu i okien roztacza się fantastyczny widok na najbardziej reprezentatywną ulicę miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży urzeka ponadto swoja fantastyczną lokalizacją w jednej z najpiękniejszych kamienic w sercu miasta.

Luksusowy apartament na sprzedaż zabezpieczony jest przed szkodliwością promieniowania elektromagnetycznego, tak zwana „klatka faradaya” (wi-fi, bluetooth, stacje bazowe, nadajniki i inne). Dodatkowo wszystkie farby, kleje i oleje wykorzystane we wnętrzu są najwyżej jakości i spełniają wyśrubowane normy pod kątem uwalniania substancji lotnych i toksycznych. Wisienką na torcie jest na pewno normosferyczna sypialnia, czyli miejsce, w którym powietrze zawiera więcej tlenu, dwutlenku węgla i wodoru, co poprawia jakość snu i wypoczynku (terapia tlenowa + dwutlenkowa + wodorowa). To prosta i dobra recepta na długowieczność. Dzięki temu luksusowy apartament na sprzedaż uważany jest za jeden z najbardziej nowoczesnych i ekologicznych w Polsce. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13275)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl