slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 79,93 m2, lokalizacją na czwartym piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 12 386 zł/m2. Budynek z 2020 roku o sześciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 990 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z częściowym wyposażeniem/umeblowaniem. Właściciele aut docenią z pewnością miejsce postojowe (dodatkowo płatne 40 tys. zł). Wszystkim natomiast przyda się funkcjonalna komórka lokatorska (opcjonalnie). Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany majętnym osobom, które są energiczne, przedsiębiorcze i pozytywnie nastawione do życia. To oferta dla prawdziwych ludzi sukcesu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje swoją doskonałą lokalizacją na terenie prestiżowego, monitorowanego i chronionego osiedla. Blisko stąd do wykwintnych restauracji, przedszkoli i sklepów. Okolica uważana jest za niezwykle cichą, spokojną i bezpieczną. To ścisłe centrum miasta. Kilka słów warto dopisać o ciekawej aranżacji wnętrza tego luksusowego apartamentu na sprzedaż, gdyż została ona wykonana w bardzo modnym stylu „loft”: przedpokój + łazienka + 2 sypialnie + balkon + aneks kuchenny + pokój dzienny. Załączony rzut nie stanowi wiernego odzwierciedlenia lokalu, a jedynie przybliża rozkład pomieszczeń. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji, a także pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN i Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (168-1450)

Kontakt:
e-mail: j.mielniczuk@wgn.pl