slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do wynajęcia Warszawa

Apartament do wynajęcia Warszawa

Ekskluzywny apartament do wynajmu w Warszawie (mazowieckie). Studio/kawalerka. Luksusowy apartament na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów. Ekskluzywny apartament do wynajęcia zainteresuje osoby, które szukają prestiżowej powierzchni 31,56 m2 (1 pokój) w sześciokondygnacyjnym budynku z rynku wtórnego. Wnętrze luksusowego apartamentu do wynajmu wykończone w najwyższym standardzie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu, co ma bezpośrednie przełożenie na cenę 2,4 tys. zł/m-c. Ekskluzywny apartament na wynajem oddany do użytku w 2022 roku. Podsumowując, ekskluzywny apartament do wynajmu dedykowany jest najbardziej zamożnym najemcom oczekującym prestiżu, elegancji i dobrego stylu. Luksusowy apartament na wynajem mieści się na piątym piętrze i zachwyca atrakcyjną wystawą okien na wschód. W pierwszym miesiącu wynajmu ekskluzywnego apartamentu obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2,4 tys. zł.

Luksusowy apartament na wynajem na zasadach tzw. „najmu okazjonalnego”. Ekskluzywny apartament do wynajmu imponuje w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją gwarantującą dogodny dojazd do centrum. Wokół rozwinięta infrastruktura: przedszkola, salony usługowe, sklepy, hipermarkety. Luksusowy apartament do wynajęcia Warszawa wyposażono w niezbędne sprzęty AGD.

Ekskluzywny apartament na wynajem wyróżnia się swoim komfortowym i zaaranżowanym z dbałością o każdy szczegół wnętrzem z praktycznym podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + garderoba + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia. Luksusowy apartament do wynajmu kompletnie nowy i dotychczas niezamieszkały. Gorąco polecam i zapraszamy koniecznie na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do wynajmu. Naszym atutem jest profesjonalizm, bezpieczeństwo, jakość i zadowolenie naszych klientów.

Właścicielem ogłoszenia wraz z jej elementami jest Andrzej Stankiewicz. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie, rozpowszechnianie oraz korzystanie z niniejszych materiałów w jakikolwiek inny sposób wykraczający poza dozwolony użytek określony przepisami ustawy z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994, nr 24 poz. 83 z późn. zm.) bez pisemnej zgody Andrzej Stankiewicz lub podmiotów współpracujących jest zabronione i może stanowić podstawę odpowiedzialności cywilnej oraz karnej. Ponadto niniejsze materiały stanowią własność Andrzej Stankiewicz w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.

Informacje dotyczące apartamentu do wynajmu Warszawa zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia apartamentu na wynajem Warszawa i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (011-80)

Kontakt:
e-mail: a.stankiewicz@wgn.pl