slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 113,08 m2, lokalizacją na trzecim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 5 739 zł/m2. Kamienica z 1939 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 649 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament na sprzedaż w możliwością zamiany na mniejszą nieruchomość. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom i ich rodzinom wysoki stopień bezpieczeństwa (wideodomofon) oraz komfortu i wygody (klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, wanna z hydromasażem). Dla zmotoryzowanych przygotowano parking. Ekskluzywny apartament na sprzedaż imponuje ponadto funkcjonalnym rozkładem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA 1: przedpokój + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 2: pomieszczenie socjalne + garderoba + korytarz + łazienka z wc + pokój + sypialnia.

Luksusowy apartament do sprzedaży łącznie z dwoma pomieszczeniami piwnicznymi oraz komórką lokatorską na półpiętrze. Z okien oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na ogrody działkowe oraz zieleń drzew. Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa przestronnym, estetycznie urządzonym, jasnym i słonecznym wnętrzem zapewniającym życie na światowym poziomie. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Zalecamy ich osobistą weryfikację. Mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Informacje o nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. WGN gwarantuje bezpłatnie pełną obsługę kredytową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14137)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl