slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 73,11 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna cena za metr kwadratowy – 99 85 zł/m2. Kamienica z 1930 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 730 tys. zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności kameralną, elegancką architekturą, co docenią na pewno koneserzy pięknych wnętrz. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń w oferowanym na sprzedaż ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: kuchnia + korytarz + pokój dzienny + sypialnia + 2 łazienki z wc. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy pomieszczenie piwniczne.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż olśniewa dużym potencjałem inwestycyjnym. To znakomite miejsce nie tylko do zamieszkania, ale również pod działalność komercyjną, jak np. gabinet, kancelarię, biuro, lokal usługowy itp. Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się także elitarną lokalizacją w centrum miasta. Na wyciągnięcie ręki znane centrum handlowe. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zapraszamy na prezentację. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu gwarantujemy pełną obsługę kredytową.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-13952)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl