slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży nad morzem

Apartament do sprzedaży nad morzem

Luksusowy apartament na sprzedaż w nad morzem (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia najlepszego gatunku materiałami wykończeniowymi oraz bogatym wnętrzem. Warto już na początku zaznaczyć, że luksusowy apartament na sprzedaż nadaje się od razu do zamieszkania. Funkcjonalny rozkład dwóch pokoi, niedawny rok oddania do użytku 2017, a także imponująca cena 1,155 mln zł to kolejne z długiej listy jego zalet. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się w ciekawym budynku o pięciu kondygnacjach i stanowi doskonałą propozycję dla wszystkich tych, którzy docenią zastany luksus, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż położony jest na pierwszym piętrze i liczy 51,5 metra kwadratowego powierzchni. Cena w przeliczeniu na metry daje 22 427 zł/m2. Rynek wtórny.

Luksusowy apartament do sprzedaży wraz z zawartym w cenie kompletnym umeblowaniem i wyposażeniem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż gwarantuje mieszkańcom najwyższy komfort życia (ogrzewanie podłogowe) oraz poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament na sprzedaż oczarowuje estetycznie wykończonym wnętrzem o następującym rozkładzie: łazienka z wc, sypialnia, balkon, strefa jadalniana, aneks kuchenny, pokój dzienny, przedpokój. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością miejsce parkingowe nieopodal wejścia i windy. Bogata oferta części wspólnych osiedla obejmuje: saunę na dachu, salę fitness, słoneczne tarasy, jacuzzi.

Luksusowy apartament do sprzedaży wykończony z materiałów sprowadzanych z zagranicy. Ekskluzywny apartament na sprzedaż prezentuje się jak nowy i kupiony był wyłącznie do użytku własnego. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa prestiżową lokalizacją na terenie nobilitującego, zamkniętego, strzeżonego i monitorowanego osiedla blisko wejścia na plażę. Z okien oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu roztacza się zapierający dech w piersiach widok na morze. Ekskluzywny apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Klientom zainteresowanym zakupem ekskluzywnego apartamentu WGN gwarantuje pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup. Wraz z właścicielami luksusowego apartamentu na sprzedaż zwracamy się z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty. Przed prezentacją ekskluzywnego apartamentu konieczne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ekskluzywnego apartamentu) przed prezentacją.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3545)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl