slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na trzecim piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, czterokondygnacyjną kamienicę oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 113,08 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 5 562 zł/m2, co daje 629 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z trzech pokoi. Warto podkreślić, że budynek oddany został do użytku w 1939 roku.

Luksusowy apartament na sprzedaż z opcją zamiany na mniejszą nieruchomość. Ekskluzywny apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa atrakcyjną lokalizacją. Właściciele aut zainteresują się znajdującym się na podwórzu parkingiem. Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyposażony w liczne nowoczesne gadżety XXI wieku, jak np. klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe etc. Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników jest wideodomofon.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż wyróżnia się estetycznie urządzonym, 2-poziomowym wnętrzem gwarantującym życie na światowym poziomie:
POZIOM NIŻSZY: kuchnia + przedpokój + pokój dzienny;
POZIOM WYŻSZY: łazienka z wc + korytarz + sypialnia + pokój + pomieszczenie socjalne + garderoba.
Warto w tym miejscu zaznaczyć, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależą dodatkowo:
– komórka lokatorska na półpiętrze;
– 2 pomieszczenia piwniczne.

Ekskluzywny apartament na sprzedaż oferuje niezapomniane widoki z okien na zieleń drzew. Luksusowy apartament do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych Klientów. W WGN bezpłatnie gwarantujemy pełną obsługę kredytową.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14181)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl