slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Apartament na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 79,1 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien w kierunku południe – wschód – zachód i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 975 zł/m2. Budynek z 2016 roku o czterech kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 789 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaży olśniewa elitarną lokalizacją na terenie nobilitującego, zamkniętego osiedla. Ekskluzywny apartament na sprzedaż ekonomiczny w utrzymaniu. Luksusowy apartament do sprzedaży oferuje mieszkańcom najwyższy standard życia w otoczeniu licznych udogodnień. Dla przykładu znajdziemy tu profesjonalne oświetlenie, schowane w podłodze kaloryfery kanałowe, klimatyzację oraz betonowo żywiczne podłogi. Entuzjaści rowerowych eskapad docenią z pewnością rowerownię.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z niecodziennie spotykanym ogrodem o powierzchni aż 70 mkw. Dodatkowo przyszli właściciele mogą dokupić:
– pomieszczenie gospodarcze – dodatkowo płatne 8 000 zł;
– miejsce parkingowe w hali garażowej – dodatkowo płatne 40 000 zł;
– miejsce parkingowe na zewnątrz – dodatkowo płatne 20 000 zł.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży olśniewa estetycznie urządzonym, wytwornym wnętrzem zapewniającym domownikom życie na imponującym poziomie: kuchnia + hol + pokój dzienny + pokój dla dziecka + jadalnia + sypialnia + pomieszczenie gospodarcze/garderoba + łazienka z wc. Luksusowy apartament na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. U nas na miejscu bezpłatnie Sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. Tylko aktualne oferty na www.wgn.pl. Zapraszamy na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Stosujemy Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-6078)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl