slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na 1 piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, 5-kondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 104,35 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowego zachodu. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 7 178 zł/m2, co daje 749 000 zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórnego i składa się z 4 pokoi.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikował się do programu „0% prowizji od kupującego”. Oznacza to, że opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia przyszłym domownikom najwyższy standard życia oraz poczucie bezpieczeństwa. Luksusowy apartament do sprzedaży poszczycić się może eleganckim i wytwornym wnętrzem zaprojektowanym z dbałością o każdy detal. Wnętrze oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu wykończone w standardzie „pod klucz”. Mocnym atutem oferowanego do sprzedaży luksusowego apartamentu jest na pewno przepiękna, zachowana sztukateria i stolarka drzwiowa.

Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert prestiżową lokalizacją w centrum miasta. Z okien roztacza się niezapominany widok na drzewa. Funkcjonalny rozkład pokoi i pomieszczeń w tym ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż prezentuje się następująco:
– salon;
– 2 sypialnie;
– gabinet;
– kuchnia;
– łazienka;
– jadalnia;
– przedpokój;
– korytarz.
Do luksusowego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica.

Luksusowy apartament do sprzedaży adresowany do zamożnych koneserów pięknych wnętrz kamienic. WGN oferuje pełną obsługę kredytową bez dodatkowych opłat. Naszym priorytetem jest zadowolenie i bezpieczeństwo naszych klientów. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania więcej informacji na temat oferowanego na sprzedaż ekskluzywnego apartamentu oraz umówienia się na bezpłatną jego prezentację. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Oferujemy szybki skup wszystkich rodzajów nieruchomości w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim. Decyzję podejmujemy w ciągu 24h, płacimy gotówką i dbamy o wszystkie formalności. Kupujemy nieruchomości zadłużone, z komornikiem, z lokatorem czy do remontu. Zapewniamy bezpłatną obsługę prawną i satysfakcjonującą cenę. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14305)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl