zaprojektowanie w nowoczesnym designie wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Cena – 499 900 złotych. Powierzchnia 69 metrów kwadratowych w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 7 245 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą 3 pokoje. III piętro w 5-kondygnacyjnej kamienicy. Rynek wtórny.

Prestiżowa lokalizacja w samym sercu miasta to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Wnętrze luksusowego apartamentu na sprzedaż jest bardzo klimatyczne i urządzone przez architekta wnętrz wyczuciem dobrego gustu:
– salon
– balkon
– 2 sypialnie
– łazienka
– pomieszczenie gospodarcze
– kuchnia.

Dla podwyższenia komfortu użytkowania ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zainstalowano w nim ogrzewanie podłogowe. Warto również dodać, że do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne o pow. 8 m2. Ekskluzywny apartament do sprzedaży ekonomiczny w eksploatacji. Oferta zawiera możliwą aranżację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Właściciel posiada pełną dokumentację remontów. Serdecznie zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10927)

Kontakt:
e-mail: b.salamon@wgn.pl