po lewej nowoczesna kuchnia, po prawej salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży Szczecin

Apartament na sprzedaż Szczecin

Luksusowy apartament na sprzedaż w Szczecinie (zachodniopomorskie). Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca swoim wnętrzem wykończonym przy użyciu materiałów z najwyższej półki. Budynek z 2020 roku o ośmiu kondygnacjach. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje wysoki poziom życia. Pochwalić należy między innymi praktyczny rozkład dwóch pokoi i pomieszczeń na bezpiecznym, piątym piętrze. Budynek z rynku pierwotnego. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zdecydowanie pod wymagającego, bezkompromisowego klienta, który doceni adekwatną do zastanego standardu cenę 420 tys. złotych (10 769 zł/mkw.), a także wygodną powierzchnię 39 mkw.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia wszystkim mieszkańcom najwyższy stopień bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi wejściowe, domofon) oraz komfortu. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się swoim eleganckim, prestiżowym wnętrzem zaprojektowanym z wyczuciem wyrafinowanego gustu. Osoby zmotoryzowane z pewnością docenią przynależne miejsce postojowe (dodatkowo płatne). Ogromną zaletą oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu jest jego doskonała lokalizacja w bliskiej odległości od centrum miasta, blisko znanego parku.

Luksusowy apartament na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: korytarz + sypialnia + balkon + salon + łazienka z wc + aneks kuchenny. Z okien a także balkonu roztacza się zapierający dech w piersiach na pierwszym planie okolicę. Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z ujętym już w cenie wyposażeniem salonu, sypialni, kuchni i łazienki. Zapraszam na prezentację tego luksusowego apartamentu na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-11697)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl