komfortowy salon w ekskluzywnym apartamencie na sprzedaż Konin

Apartament do sprzedaży Konin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Koninie (wielkopolskie). Budynek oddany do użytku został w 2015 roku. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca swoim najwyższym standardem, atrakcyjną ceną za metr kwadratowy 6 731 zł/mkw.,a także położeniem na bezpiecznym, trzecim piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z trzech pokoi i adresowany jest do najbardziej wymagających klientów, którzy szukają na rynku wtórnym lokalu z korzystną ekspozycją okien gwarantującego wysoki poziom życia. Luksusowy apartament na sprzedaż poszczycić się może funkcjonalną powierzchnią 52 mkw. Warto podkreślić, że wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zaaranżowano niezwykle gustownie i modnie przy wykorzystaniu materiałów najlepszego sortu. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż to: 350 tys. złotych. Nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast.

Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca w pierwszej kolejności swoim eleganckim wnętrzem, nowoczesnym designem oraz całkowitym wyposażeniem. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży: 2 sypialnie + salon + aneks kuchenny + łazienka z wc + przedpokój + balkon. Do ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży przynależy piwnica. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się już od pierwszej prezentacji swoją atrakcyjną lokalizacją w spokojnej, cichej i – co najważniejsze – bezpiecznej okolicy.

Polecam i zapraszam na prezentację tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu gwarantujemy obsługę notarialną, a także dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jego remont.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (205-299)

Kontakt:
e-mail: biuro@konin.pl