prestiżowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży Szczyrk

Apartament na sprzedaż Szczyrk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczyrku (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 71 m2, lokalizacją na parterze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 9 718 zł/m2. Budynek z 2020 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 690 tys. zł i przemyślanym rozkładem trzech pokoi. Cena netto do której należy dodać 23% podatku VAT.

Luksusowy apartament na sprzedaż wraz z przynależnym miejscem postojowym. Luksusowy apartament na sprzedaż wyposażony w wentylację mechaniczną oraz ogrzewanie podłogowe, co w znaczącym stopniu podnosi komfort jego użytkowania. Dużym atutem oferty jest również możliwość urządzenia sauny w jednym z dodatkowych pomieszczeń.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży gwarantuje mieszkańcom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Luksusowy apartament na sprzedaż o ogromnym potencjale również aranżacyjnym, gdyż powierzchnia świetnie nadaje się do podziału na trzy pokoje bądź w dowolny inny sposób, jaki będzie dla przyszłych właścicieli najwygodniejszy.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego luksusowego apartamentu, Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26347)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl