nowoczesne wnętrze ekskliuzywnego apartamentu do sprzedaży Szczyrk

Apartament na sprzedaż Szczyrk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczyrku (śląskie)). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 23,8 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i nie mniej korzystna cena za metr kwadratowy – 19 181 zł/m2. Budynek z 2020 roku o trzech kondygnacjach z rynku pierwotnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 456 500 zł i przemyślanym rozkładem pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zachwyca przede wszystkim znakomitą lokalizacją. To prawdziwy raj dla osób, które uwielbiają białe szaleństwo na nartach. Nowi domownicy będą mogli korzystać również bez skrępowania ze znajdujących się w częściach wspólnych: bawialni, miejsca do spożywania śniadań, sali do spotkań integracyjnych, fitnessu, sauny, jacuzzi itp. Luksusowy apartament na sprzedaż gwarantuje przyszłym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu (ogrzewanie podłogowe).

Ekskluzywny apartament do sprzedaży łącznie z funkcjonalnym pomieszczeniem do przechowywania sprzętu turystycznego, rowerów i nart. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: przedpokój + łazienka + aneks kuchenny + pokój dzienny/sypialnia + balkon. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wykończony w standardzie „pod klucz”. W umowie operatorskiej klient ma zagwarantowane 2 tygodnie pobytu w sezonie wysokim, a także nieograniczony okres przebywania poza sezonem.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu na zakup tego ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-26342)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl