slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Szklarska Poręba

Apartament na sprzedaż Szklarska Poręba

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szklarskiej Porębie (dolnośląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją powierzchnią 41,48 m2, lokalizacją na drugim piętrze, a także najlepszej jakości użytymi materiałami wykończeniowymi. Dzięki temu ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla prestiżowych klientów, którzy nade wszystko cenią luksus, elegancję i komfort. Miłym dodatkiem jest na pewno korzystna ekspozycja okien i adekwatna do zastanego luksus cena za metr kwadratowy – 19 150 zł/m2. Budynek z 2023 roku o pięciu kondygnacjach z rynku wtórnego. Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się ponadto swoją ceną 794 342 zł i przemyślanym rozkładem dwóch pokoi i pomieszczeń. Ekskluzywny apartament do sprzedaży doskonale nadaje się do zamieszkania bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów remontu.

Luksusowy apartament do sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa i wygody. Gwarancją tego pierwszego jest nowoczesny system monitoringu. Komfort z kolei zapewnia wykończenie „pod klucz” w najwyższym standardzie. Luksusowy apartament na sprzedaż olśniewa nowoczesną aranżacją wnętrza o następującym układzie: przedpokój + balkon + łazienka z sauną + aneks kuchenny + sypialnia + pokój dzienny.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży imponuje elitarną lokalizacją na terenie prestiżowego kompleksu apartamentowego w wyjątkowo malowniczej okolicy. Niekwestionowaną zaletą lokalizacji jest pobliski kompleks narciarskiego oraz słynny deptak. Niezwykle bogato prezentują się też części wspólne osiedla, w których znajdziemy: basen, strefę relaksu z jacuzzi na dachu, SPA, bar, restaurację, całodobową recepcję, zaplecze do przechowywania sprzętu sportowego, rowerownię, narciarnię, bawialnię dla dzieci, siłownię, strefę rozrywki, grotę solną. Luksusowy apartament na sprzedaż zachwyca ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Ekskluzywny apartament do sprzedaży zakwalifikowany został do popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości.

Oferta obejmuje zakup luksusowego apartamentu od inwestora budującego kompleks, który jest jednocześnie operatorem kompleksu. Oznacza to możliwość przekazania apartamentu operatorowi w wynajem na podstawie umowy najmu. Umowa najmu przewiduje system rozliczenia z właścicielem oparty o podział wypracowanego zysku. Zarobek oparty jest na udziale procentowym z tytułu podnajmu lokali wchodzących w skład kompleksu. Ustalając dochód, operator bierze pod uwagę wynik z podnajmu wszystkich podnajmowanych lokali w obiekcie. Koszty wszystkich mediów i utrzymania części wspólnych kompleksu ponosi operator. Decydując się na współpracę z operatorem, zyskujecie państwo kompleksową obsługę swojego nowego apartamentu oraz profesjonalną pomoc w dążeniu do maksymalizacji zysków z wynajmu. Właściciele apartamentów w dwóch z pięciu budynków kompleksu już zarabiają na wynajmie posiadanych lokali. Istnieje możliwość odliczenia podatku vat przez firmy jak również przez osoby fizyczne.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-14164)

Kontakt:
e-mail: m.szeliga@wgn.pl