zaprojektowane w minimalistycznym stylu wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży Tarnów

Apartament na sprzedaż Tarnów

Luksusowy apartament na sprzedaż w Tarnowie (małopolskie). Ekskluzywny apartament na sprzedaż zapewnia nowym właścicielom wysoki poziom życia. Do najmocniejszych zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż można zaliczyć: atrakcyjną cenę za metr kwadratowy 4 645 zł/mkw., najlepszej jakości użyte materiały wykończeniowe, funkcjonalną powierzchnię 55, 76 mkw. a także adekwatną do standardu cenę 259 000 zł. Ponadto ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może najwyższym standardem, praktyczną aranżacją 2 pokoi oraz lokalizacją na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku. Rynek wtórny. Ekspozycja okien w kierunku północ – południe – zachód. Nowi domownicy mogą się tu wprowadzić niemal natychmiast. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany najbardziej wymagającym kupującym.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży poszczycić się może imponującą lokalizacją nieopodal znanego domu handlowego i targu z świeżymi owocami/warzywami. Luksusowy apartament na sprzedaż po gruntownym remoncie, kiedy to m.in. wymieniono instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży są niezwykle słoneczne: salonu + 2 balkony + sypialnia + kuchnia + jadalnia + łazienka + przedpokój. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne. Dodatkowo w pobliżu znajdziemy basen miejski kryty i otwarty, żłobek, 2 przedszkola, 2 szkoły podstawowe, liceum, kino, stadion miejski etc.

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup tego ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2664)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl