widok z salonu na nowoczesną kuchnię w luksusowym apartamencie na sprzedaż Torreviej (Hiszpania)

Apartament na sprzedaż Torreviej (Hiszpania)

Luksusowy apartament na sprzedaż w Hiszpanii (Torreviej). Ekskluzywny apartament do sprzedaży znakomicie nadaje się dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują życia na najwyższym poziomie. To właśnie dla nich luksusowy apartament na sprzedaż został wykończony w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie i przy wykorzystaniu jedynie najlepszej jakości materiałów. Cena – 99 999 EUR (433 996 złotych). Rynek pierwotny. Powierzchnia 42,5 metra kwadratowego w przeliczeniu za metr daje atrakcyjny pułap cenowy 10212 złotych. Luksusowy apartament na sprzedaż tworzą dwa pokoje na parterze w trzykondygnacyjnym budynku.

Rodziny posiadające samochód na pewno ucieszy opcja nabycia miejsca garażowego za 10 tys. EUR.  Istnieje również możliwość kupna pomieszczenia gospodarczego za 4 tys. EUR. Ważną zaletą ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży jest także jego lokalizacja w uchodzącym za najzdrowszy na świecie, śródziemnomorskim klimacie. Blisko stąd do morza, wielu zatok otoczonych palmami oraz słynnego parku „Parque de las Naciones”, gdzie podziwiać można kaczki, żółwie i kolorowe karpie. Nie brakuje tu również miejsc rozrywki, jak bary, restauracja, liczne sklepy etc.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży zapewnia swoim przyszłym właścicielom duże poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dba o to m.in. rozprowadzone ogrzewanie podłogowe i klimatyzacja. Cena luksusowego apartamentu na sprzedaż obejmuje pakiet mebli, urządzeń, zasłon/żaluzji, wstępną instalację klimatyzacji, oświetlenie wewnętrzne i zewnętrznym oraz meble w łazience. Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą: sypialnia + kuchnia + salon + łazienka + taras.

Biuro WGN gwarantuje całkowitą obsługę klienta: prezentacje uprzednio wybranych luksusowych apartamentów na sprzedaż, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Ekskluzywny apartament do sprzedaży objęty słynnym programem „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca.  Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych apartamentów należących do naszych klientów. Posiadamy bogatą ofertę ekskluzywnych apartamentów do sprzedaży w Hiszpanii.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (012-103)

Kontakt:
e-mail: e. boloz@wgn.pl