elegancki salon w luksusowym apartamencie na sprzedaż Gdańsk

Apartament do sprzedaży Gdańsk

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Gdańsku (pomorskie). Wysoki standard, najlepszej klasy materiały wykończeniowe oraz atrakcyjna lokalizacja to największe zalety oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu. Nowi właściciele mogą wprowadzić się tu niemal od razu bez konieczności ponoszenia wydatków. Cena – 319 000 złotych. Powierzchnia 38 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu za metr daje 8 395 złotych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży składa się z 2 pokoi i usytuowany jest na II piętrze w 11-kondygnacyjnym wieżowcu. Rynek wtórny.

Atrakcyjna lokalizacja w jednym z najsłynniejszych budynków w Polsce to kolejna z zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż. Ekskluzywny apartament do sprzedaży znajduje się zaledwie 5 min spacerem do przepięknego parku Reagana i 10 min spacerem do plaży. Nieopodal mieści się przedszkole, szkoła, przychodnia zdrowia, kościół, galeria handlowa, obiekty sportowe etc.

Wnętrze oferowanego na sprzedaż luksusowego apartamentu tworzą:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.

Ekskluzywny apartament do sprzedaży umeblowany wraz z sprzętem AGD. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy pomieszczenie piwniczne o powierzchni 4 m2. Dla osób posiadających samochody przygotowano wydzielone miejsca postojowe (na podstawie identyfikatorów). Luksusowy apartament na sprzedaż doskonały dla pary z dzieckiem lub pod inwestycję.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jego stanu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-74)

Kontakt:
e-mail: gdansk@wgn.pl