slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament na sprzedaż Ustroń

Apartament na sprzedaż Ustroń

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Ustroniu (śląskie). Luksusowy apartament na sprzedaż mieści się na pierwszym piętrze i jest gotowy do wprowadzenia się nowych właścicieli. Do najmocniejszych atutów oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu warto zaliczyć najwyższy standard wykończenia, najlepszej klasy użyte materiały, trzykondygnacyjny budynek oraz dobrze przemyślaną powierzchnię 55 m2. Nie bez znaczenia jest także korzystna ekspozycja okien w kierunku południowego zachodu. Luksusowy apartament na sprzedaż dedykowany osobom oczekującym życia na najwyższym poziomie. Konkurencyjna cena za metr kwadratowy wynosi 16 tys. zł/m2, co daje 880 tys. zł za całość. Luksusowy apartament na sprzedaż pochodzi z rynku wtórny i składa się z dwóch pokoi.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyróżnia się zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Wszystkie pokoje i pomieszczenia w oferowanym do sprzedaży ekskluzywnym apartamencie są ciekawie zaaranżowane, umeblowane oraz wyposażone: pokój dzienny + strefa wypoczynkowa + sypialnia + łazienka + hol + jadalnia + aneks kuchenny. Dla właścicieli samochód przygotowano przynależne miejsce parkingowe. Luksusowy apartament do sprzedaży wyróżnia się fantastyczną lokalizacją w otoczeniu najsłynniejszych atrakcji: Kolei Linowej, Muzeum Ustrońskiego, Górskiego Parku Równica, Pijalni Wód w Parku Zdrojowym, Parku Linowego, Leśnego Parku Niespodzianek, Rezerwatu Przyrody, Parku nad Wisłą, amfiteatru, tężni, Sokolarni. To niezwykle malownicza okolica u wylotu doliny Wisły, na północnych stokach Beskidu śląskiego, wśród najsłynniejszych szczytów (Orłowej, Czantorii, Równicy). A na dodatek to ścisłe centrum miasta. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Powyższe informacje zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą handlowa w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego ART.66KC, mają tylko charakter informacyjny i reklamowy, a zawarte w niej informacje mogą ulec zmianie. WGN gwarantuje pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont. Rozmawiamy po angielsku, niemiecku i włosku. Serdecznie zapraszamy na prezentację tego luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (063-27917)

Kontakt:
e-mail: ustron@wgn.pl