slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Apartament do sprzedaży Szczecin

Apartament do sprzedaży Szczecin

Ekskluzywny apartament do sprzedaży w Szczecinie (zachodniopomorskie). Luksusowy apartament na sprzedaż skierowany do zamożnych osób, które szukają lokalu w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku. Wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży składa się z 4 pokoi w konkurencyjnej rynkowo cenie 4 237 zł/m2. Luksusowy apartament na sprzedaż adresowany jest do najbardziej wymagających klientów. Powierzchnia oferowanego do sprzedaży ekskluzywnego apartamentu to 145,14 m2. Nowi lokatorzy mogą wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych wydatków. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Rynek wtórny. Do długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu na sprzedaż warto jeszcze dodać adekwatną do zastanego luksusu cenę 615 000 zł oraz położenie na parterze.

Luksusowy apartament na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Ekskluzywny apartament do sprzedaży oczarowuje już od przekroczenia progu najwyższym standardem wykończenia wnętrza, nowoczesnym projektem oraz odremontowanymi, słonecznymi pomieszczeniami:
– salon;
– 2 sypialnie;
– łazienka z wc;
– garderoba;
– kuchnia;
– 2 przedpokoje.
W trakcie prac remontowych m.in. wymieniono instalację elektryczną i wodno-kanalizacyjną. Do luksusowego apartamentu na sprzedaż przynależy 2-stanowiskowy garaż oraz piwnica.

Luksusowy apartament na sprzedaż doskonale nadaje się pod działalność gospodarczą, jak np. siedziba firmy, biuro, lokal, hurtownia. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wyróżnia się a tle konkurencyjnych ofert ciekawą lokalizacją w otoczeniu niezbędnej do codziennego życia infrastruktury: sklepów, marketów, dyskontów popularnych sieci, punktów usługowych, szkół, kościołów, aptek etc. Przy zakupie tego luksusowego apartamentu zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14247)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl