prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Białymstoku

Apartament na sprzedaż w Białymstoku

Luksusowy apartament trzypokojowy w Białymstoku (podlaskie) za 319 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze pięciokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 76 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament z ujętym już w cenie wyposażeniem kuchni (oprócz lodówki), rozkładaną sofą w salonie oraz czterodrzwiową szafą w sypialni.

Luksusowy apartament wykończony przy użyciu najlepszej klasy materiałów w najwyższym standardzie. Kuchnia i salon po generalnym remoncie. Do luksusowego apartamentu przynależy piwnica. Przy budynku znajduje się parking. Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: 2 sypialnie + przedpokój + 2 balkony + łazienka + kuchnia + salon + jadalnia.

Ekskluzywny apartament gotowy do zamieszkania. Luksusowy apartament poszczycić się może doskonałą lokalizację na topowym osiedlu, w otoczeniu pełnej infrastruktury. Blisko stąd do przedszkoli, szkół, przychodni zdrowia oraz wielu sklepów. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu oraz bezpłatne konsultacje kredytowe z 26 banków z doradcami. (131-1654)

Kontakt:
e-mail: m.debowska@wgn.pl
Tel. +48 85 66 100 72
Tel. +48 720 860 333