nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Częstochowie

Apartament na sprzedaż w Częstochowie

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Częstochowie (śląskie) za 210 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na czwartym piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku z 1960 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 110 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament ogrzewany jest z sieci miejskiej.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie:
– salon
– przedpokój
– 2 sypialnie
– pomieszczenie gospodarcze
– kuchnia
– łazienka.

Do długiej listy zalet ekskluzywnego apartamentu zaliczyć naważy komfortowe wnętrze, wysoki standard oraz wykończenia z materiałów najlepszej klasy. Nie bez znaczenia jest również atrakcyjna lokalizacja blisko szkół, sklepów i marketów. Luksusowy apartament objęty popularnym wśród klientów programem „Kupujący nie płaci prowizji”. Ekskluzywny apartament gotowy od razu do zamieszkania przez przyszłych właścicieli. Kupując luksusowy apartament za pośrednictwem agencji WGN, nie zapłacisz żadnej prowizji za pośrednictwo.

Nasza agencja zajmie się skompletowaniem wszystkich potrzebnych dokumentów, a także bezpłatnie pomoże w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego. Posiadamy w ofercie kilkaset nieruchomości do sprzedaży i wynajmu w Częstochowie. Współpracujemy także z największymi deweloperami na Costa Blanca w Hiszpanii. Zapraszamy. (188-1353)

Kontakt:
e-mail: m.pietryka@wgn.pl
Tel. +48 883 377 573