nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Hiszpanii

Apartament na sprzedaż w Hiszpanii

Luksusowy apartament czteropokojowy w Hiszpanii (Alicante) za 1,692 mln zł na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament znajduje się w czterokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to imponujące 227 metrów kwadratowych. Ekspozycja okien w kierunkach północny – wschód. Ekskluzywny apartament z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze oraz plażę.

Niezwykle efektownie prezentuje się również nowoczesna bryła luksusowego apartamentowca, w którym mieści się ekskluzywny apartament, a która przypomina gigantyczny statek pasażerski. Mieszkańcy luksusowego apartamentu mogą korzystać z basenów, barów, kortów tenisowych, siłowni, saun oraz placów zabaw dla dzieci. Dodatkowo istniej opcja wykupienia miejsca parkingowego a także komórki lokatorskiej.

Ekskluzywny apartament zaprojektowany i urządzony w najwyższym, europejskim standardzie z klimatyzacją, systemem alarmowy, garażem/miejscem parkingowym, balkonem/tarasem/loggią itp. Luksusowy apartament objęty niezwykle popularnym programem „0% prowizji od kupującego”. Uwaga: podana cena za ekskluzywny apartament w PLN przy kursie 1 EUR 4,2 PLN. Zapraszamy. (188-1265)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590