prestiżowy salon w ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Krakowie

Apartament na sprzedaż w Krakowie

Ekskluzywny apartament typu studio w Krakowie (małopolskie) za 420 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze, w trzykondygnacyjnym budynku z 2017 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu to 28,30 metra kwadratowego. Luksusowy apartament stanowi doskonałą propozycję także jako inwestycja pod wynajem.

Ekskluzywny apartament całkowicie wyposażony i umeblowany w bardzo wysokim standardzie, z klimatyzacją, płytą indukcyjną etc. Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń: salonu + przedpokoju + aneksu kuchennego + łazienki. W poczet zalet ekskluzywnego apartamentu warto również wpisać wyjątkowo prestiżową i słynną lokalizację w najsłynniejszej dzielnicy miasta – na Kazimierzu.

Powyższy opis luksusowego apartamentu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Izabela Jaśkiewicz (licencja nr: 23416). Dla każdego klienta oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu na zakup ekskluzywnego apartamentu. Oferta licencjonowanego pośrednika gwarancją bezpiecznej transakcji. Zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu i do współpracy. (189-442)

Kontakt:
e-mail: s.jaskiewicz@wgn.pl
Tel. +48 515 539 674