widok z lotu ptaka na taras na dachu ekskluzywnego apartamentowca w Krakowie, w którym mieści się luksusowy apartament do sprzedaży

Apartament na sprzedaż w Krakowie

Luksusowy apartament pięciopokojowy w Krakowie (małopolskie) za 1 208 449 złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze, w sześciokondygnacyjnym budynku z 2017 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 104,41 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: 4 sypialnie + taras + salon + 2 łazienki + aneks kuchenny + korytarz + przedpokój.

Luksusowy apartament wyróżnia się atrakcyjną lokalizacją blisko Bulwarów Wiślanych, ekskluzywnym wnętrzem wykończonym w najwyższym standardzie oraz najlepszymi zastosowanymi materiałami wykończeniowymi. Ekskluzywny apartament objęty popularnym wśród kupujących programem „0% prowizji od kupującego”. Dodatkowo kupujący nie płaci też podatku PCC (2%).

Serdecznie zapraszam do obejrzenia ekskluzywnego apartamentu. Informacje dotyczące luksusowego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-90)

Kontakt:
e-mail: k.swiecinska@wgn.pl
Tel. +48 513 137 566