nowoczesny salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Ekskluzywny apartament jednopokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 259 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze, w trzykondygnacyjnym budynku z 2005 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 39 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament wyróżnia się swoją niezwykle atrakcyjną lokalizacja, prestiżowym wnętrzem oraz najlepszym gatunkiem użytych materiałów wykończeniowych. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z opcją wynajęcia miejsca postojowego w zamykanym garażowcu pod budynkiem.

Gwarancją bezpieczeństwa dla wszystkich domowników luksusowego apartamentu i ich dobytku są solidne, antywłamaniowe drzwi i okna. Ekskluzywny apartament wykończony został w niecodziennie wysokim standardzie z zastosowaniem wielu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, jak na przykład ogrzewanie podłogowe. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco: salon/sypialnia + przedpokój + balkon + pomieszczenie gospodarcze + kuchnia + łazienka.

Ekskluzywny apartament doskonały nie tylko do zamieszkania przez właściciela, ale również jako lokum dla dorastającego dziecka, osoby w podeszłym wieku oraz znakomita lokata kapitału. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnego apartamentu. W razie wszelkich pytań (luksusowy apartament, kredyt na zakup) – zadzwoń i zapytaj. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 21 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu optymalnego bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. (170-1241)

Kontakt:
Tel. +48 531 570 780