luksusowy taras przy ekskluzywnym apartamencie do sprzedaży w Krakowie

Apartament na sprzedaż w Krakowie

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Krakowie (małopolskie) za 269 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na drugim piętrze, w nowym, sześciokondygnacyjnym budynku z 2018 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 52,81 metra kwadratowego. Ekspozycja okien w kierunkach wschód – zachód. Luksusowy apartament na sprzedaż z możliwością dokupienia dedykowanego miejsca postojowego w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej (oba warianty dodatkowo płatne).

Elitarna, prestiżowa lokalizacja to kolejna z zalet tego ekskluzywnego apartamentu, który znajduje się w cichej, spokojnej i zielonej części miasta. Luksusowy apartament sprzedawany jest w standardzie deweloperskim, co daje możliwość przyszłym właścicielom urządzenia go zgodnie z własnym gustem. Atutem przy urządzaniu ekskluzywnego apartamentu są na pewno wysokie sufity na 2,70 m.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– przedpokój
– 2 sypialnie
– garderoba
– łazienka.

W ofercie posiadamy również ekskluzywne apartamenty o innym metrażu. Serdecznie zapraszam do obejrzenia luksusowego apartamentu. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zrealizowanie inwestycji. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stornie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-348)

Kontakt:
e-mail: p.duda@wgn.pl
Tel. +48 530 712 311