nowoczesne wnętrze luksusowego apartamentu do sprzedaży w Krakowie

Apartament na sprzedaż w Krakowie

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Krakowie (małopolskie) za 335 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 41,35 metra kwadratowe. Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– hol
– kuchnia
– łazienka
– sypialnia.

Wraz ekskluzywnym apartamentem przyszły właściciel nabywa prawo do zakupu dodatkowo miejsca postojowego w garażu podziemnym za 32 tys. zł oraz/lub komórki lokatorskiej za 9 tys. zł. Duża zaletą luksusowego apartamentu jest tez wysoki standard samego budynku o dużych przeszkleniach, instalacji alarmowej, wózkowni, rowerowni, pralni, suszarni itp. W budynku ogrzewanie z sieci gazowej. Ekskluzywny apartament na sprzedaż w standardzie deweloperskim. Zapraszamy na prezentację luksusowego apartamentu.

Ekskluzywny apartament został objęty popularnym wśród klientów programem „0% prowizji od kupującego”. Doskonała, atrakcyjna lokalizacja blisko centrum a jednocześnie w cichej i spokojnej okolicy to kolejna z długiej listy zalet tego luksusowego apartamentu do sprzedaży. W bliskim sąsiedztwie miesi się słynna galeria handlowa, wiele punktów handlowo-usługowych, bankomat, ogród ziołowy, siłownia, strefa relaksu itp.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-847)

Kontakt:
e-mail: b.wnek@wgn.pl
Tel. +48 574 577 377