elegancki salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Krakowie

Apartament na sprzedaż w Krakowie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Krakowie (małopolskie) za 466 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na siódmym piętrze piętnastokondygnacyjnego budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 62,5 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament pochodzi z rynku pierwotnego i sprzedawany jest w standardzie deweloperskim. Luksusowy apartament objęty słynnym i popularnym wśród klientów programem: „Kupujący nie płaci prowizji”. Dodatkowo nowy właściciel będzie zwolniony z konieczności zapłaty podatku PCC.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w ekskluzywnym apartamencie prezentuje się następująco: salon + aneks kuchenny + 2 sypialnie + przedpokój + pralnia + łazienka + 2 loggie. Wraz z luksusowym apartamentem istnieje opcja zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym za 29 tys. zł. Na osiedlu występują również ogólnodostępne miejsca postojowe.

Ekskluzywny apartament adresowany do najbardziej wymagających klientów, a w szczególności dla osób ceniących wygodę życia, prestiż i wysoki standard. Bliskość centrum miasta pozwala korzystać ze wszystkich jego uroków. Do Rynku Głównego jest ok. 4 km. W sąsiedztwie liczne przedszkola, szkoły, sklepy spożywcze, sklepy wielobranżowe, place zabaw dla dzieci, kluby fitness, kościoły, słynna hala sportowa. To wszystko sprawi, że w ekskluzywnym apartamencie poczujecie się naprawdę bezpiecznie. W ofercie posiadamy również inne luksusowe apartamenty o innym metrażu. Celem szczegółowych informacji zapraszam do kontaktu. Serdecznie zapraszam do obejrzenia luksusowego apartamentu. Pomagamy w pozyskaniu kredytu na zrealizowanie inwestycji. Na zamieszczonych wizualizacjach znajdują się przykładowe aranżacje, ekskluzywny apartament jest sprzedawany w stanie deweloperskim.

Informacje dotyczące luksusowego apartamentu do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, zdjęcia luksusowego apartamentu na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na stronie podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (198-368)

Kontakt:
e-mail: d.kulak@wgn.pl
Tel. +48 570 927 907