nowoczesny aneks kuchenny w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Kwidzynie

Apartament na sprzedaż w Kwidzynie

Ekskluzywny apartament dwupokojowy w Kwidzynie (pomorskie) za 190 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na drugim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 40,84 metra kwadratowego. Luksusowy apartament poszczycić się może naprawdę imponującą i nobilitującą lokalizacją na zabytkowym Starym Mieście, w cichej i spokojnej okolicy, wśród zieleni. Ekskluzywny apartament dedykowany najbardziej wymagającym klientom poszukującym najwyższego poziomu luksusu, komfortu oraz wygody.

Wnętrze luksusowego apartamentu to salon + hol + aneks kuchenny + łazienka z wc + sypialnia. Ekskluzywny apartament przygotowany do natychmiastowego wprowadzenia się nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia z ich strony jakichkolwiek dodatkowych nakładów finansowych.

Wszystkie zdjęcia luksusowego apartamentu są wizualizacjami. Wizualizacje i zdjęcia nie przedstawiają sprzedawanego lokalu. W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę w luksusowym apartamencie. Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu.

Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3828)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85