nowoczesne wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Szczecinie

Apartament na sprzedaż w Szczecinie

Ekskluzywny apartament trzypokojowy w Szczecinie (zachodniopomorskie) za 599 tysięcy złotych do sprzedaży.
Luksusowy apartament mieści się na drugim piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku z 2014 roku. Powierzchnia ekskluzywnego apartamentu wynosi 72 metrów kwadratowych. Luksusowy apartament do sprzedaży z możliwością indywidualnej negocjacji ceny. Dodatkowo w cenie ekskluzywnego apartamentu ujęta jest już opłata za miejsce parkingowe w podziemnym garażu.

Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + taras + aneks kuchenny + przedpokój + łazienka + pomieszczenie gospodarcze + 2 sypialnie. Ekskluzywny apartament dedykowany wyłącznie najbardziej wymagającym klientom. Luksusowy apartament kompletnie wyposażony oraz umeblowany.

Do długiej listy zalet ekskluzywnego apartamentu warto jeszcze dopisać atrakcyjną, prestiżową lokalizację na terenie nowoczesnego, zamkniętego i monitorowanego osiedla. Duże wrażenie robi także taras, z którego można podziwiać przepiękną panoramę miasta. Luksusowy apartament wykończony w niecodziennie wysokim standardzie. Wnętrze luksusowego apartament wyróżnia się swoim komfortem, ekskluzywnością, nowoczesnym designem, a także najlepszej klasy materiałami wykończeniowymi. Bardzo polecam i zapraszam na prezentację ekskluzywnego apartamentu. (105-9320)

Kontakt:
e-mail: k.splawska@wgn.pl
Tel. +48 91 307 02 70
Tel. +48 606 641 999