nowoczesne wnętrze prestiżowego apartamentu do sprzedaży w Kwidzynie

Apartament na sprzedaż w Kwidzynie

Luksusowy apartament trzypokojowy w Kwidzynie (pomorskie) za 328 383 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na pierwszym piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 70,62 metrów kwadratowych. Ekskluzywny apartament dedykowany osobom w różnym wielu i o różnym statusie: od pracującego singla, przez młode małżeństwo, po osoby w podeszłym wieku. Luksusowy apartament znajduje się w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji na ternie prestiżowego, elitarnego osiedla. Wokół cisza i spokój. Dużo terenów zielonych.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie: salon + korytarz + aneks kuchenny + wc + łazienka + 2 sypialnie. Ekskluzywny apartament wyróżnia się najwyższym standardem wykończenia i zastosowaniem materiałów najlepszej klasy. Wszystkie zdjęcia załączone do niniejszego ogłoszenia są wizualizacjami. Wizualizacje nie przedstawiają sprzedawanego lokalu. W razie pytań zadzwoń, zapytaj i umów się ze mną na wizytę na luksusowym apartamencie.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnego apartamentu zapewniam obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 23 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont luksusowego apartamentu. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Kwidzyn, ul. Braterstwa Narodów 51. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia. Wszelkie prawa zastrzeżone. (128-3807)

Kontakt:
Tel. +48 55 277 65 09
Tel. +48 603 70 55 85