stylowy salon w luksusowym apartamencie do sprzedaży w Hiszpanii

Apartament na sprzedaż w Hiszpanii

Ekskluzywny apartament czteropokojowy w Costa Blanca (Hiszpania) za 1,171 mln złotych do sprzedaży (cena netto + 10% VAT oraz ok. 3% koszty notarialne).
Luksusowy apartament mieści się na pierwszym piętrze, w czterokondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien w kierunku południowym. Luksusowy apartament składa się z następujących pomieszczeń: salon + taras + 3 sypialnie + 2 łazienki.

Ekskluzywny apartament poszczycić się może atrakcyjną, unikatową lokalizacją 300 metrów od morza. Luksusowy apartament mieści się na terenie elitarnego osiedla ze wspólnym basenem oraz ogrodami. Wysoki standard luksusowego apartamentu podnosi zainstalowana klimatyzacja oraz izolacja akustyczna drzwi. Ekskluzywny apartament przygotowany do wprowadzenia się nowych właścicieli. Luksusowy apartament objęty słynnym programem: „0% prowizji od kupującego”.

Wszystkie ekskluzywne apartamenty sprzedawane są w stanie wykończonym „pod klucz” zgodnie z preferencjami klienta. Zakup luksusowego apartamentu w Hiszpanii jest łatwy, przyjemny i możliwy w zaledwie 2 – 3 dni. Posiadamy w ofercie najlepsze inwestycje deweloperskie w tym regionie. Współpracujemy tylko z największymi i sprawdzonymi deweloperami. Ze swojej strony zapewniamy kompleksową obsługę klienta: transport z lotniska, pomoc w znalezieniu zakwaterowania, obejrzenie uprzednio wybranych ekskluzywnych apartamentów, praktyczną pomoc w załatwieniu wszystkich formalności prawnych, bankowych i podatkowych, usługi tłumacza, firmę, która pomoże w umeblowaniu i remoncie, a także zajmie się wynajmem luksusowego apartamentu w Hiszpanii. Pamiętaj – jako kupujący nie płacisz żadnej prowizji za pomoc naszych pośredników przez cały proces zakupu. (188-1296)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl
Tel. +48 883 377 590