luksusowe wnętrze ekskluzywnego apartamentu do sprzedaży w Legnicy

Apartament na sprzedaż w Legnicy

Luksusowy apartament trzypokojowy w Legnicy (dolnośląskie) za 295 tysięcy złotych na sprzedaż.
Ekskluzywny apartament usytuowany jest na drugim piętrze, w trzykondygnacyjnym budynku z 2007 roku. Powierzchnia luksusowego apartamentu to 67,11 metra kwadratowego. Ekskluzywny apartament zaprojektowany i urządzony w bardzo nowoczesnym stylu. Luksusowy apartament wykończony w wysokim standardzie (klimatyzacja) przy użyciu jedynie najlepszych jakościowo materiałów. Ekskluzywny apartament do sprzedaży wraz z przynależnymi dwoma miejscami parkingowymi.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowym apartamencie prezentuje się następująco: salon + łazienka z wc + aneks kuchenny + przedpokój + 2 sypialnie. Luksusowy apartament adresowany do najbardziej wymagających klientów, w tym rodzin z uczącymi się dziećmi. Ekskluzywny apartament poszczycić się może niebywale atrakcyjną lokalizacją w spokojnej okolicy, w otoczeniu prestiżowej zabudowy oraz wielu terenów zielonych.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywny apartament, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowego apartamentu zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną stanu nieruchomości oraz dzięki współpracy z 22 bankami pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub remont. Informacje dotyczące ekskluzywnego apartamentu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowego apartamentu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Legnica. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-5385)

Kontakt:
e-mail: legnica@wgn.pl
Tel. +48 530 150 005